Pink Upset By 'Rude' Prince William - Comments and Message Board

Comments Return to Article

claudia's picture

claudia

.................PROCES.................. IS THIS GOD .......WE DO NOT BELEV......MY EXFRIEND...IS MARRIED WITH A MAN GAY WE DONT NOW WHAT HAPPEND THERE BUT YOU .....SOMEONE ELSE DID THEY PAY TO GET MARRIED DOI HOTII CARE OMOARA FEMEI LA DRUMUL MARE SA FURE POSETE ACTE ....BANII ......DUMNEZEULE CE PACATE.......HOW CAN BELEV ION COROIU THAT IN YTALI WAS A CRIMINAL....6 LUNI PUSCARIE IN UNGARIA .....URMARIT DE POLITIA ITALIANA PENTRU CA A BATUT SI FURAT BIJUTERIILE UNEI ITALIENCE.....DESCHIDE USA LA MASINI LA STOP SI TILHARESTE.....BONLAV PSIHIC POLITIA ROMANA ORTODOXI.....BISERICA ORTODOXA .....10 -20 ANI PUSCARIE .....DUPA TOATE CRIMELE FACUTE NE DAM BULANGII NE MARITAM SI......DE AICI VIN PROBLEMELE.....NECAZURII .....SI SUPARAII........PARINTII LUI ION COROIU ....INTREABA ZILNIC DACA E MORT ....SA SPUI LA DOI OAMENII CREDINCIOSII....CA SE CULCA CU BARBATII .......CA SE ,MARIDA .......DOAMNE FERESTENE AJUTANE .......FEREASCA DUMNEZEU SI MAICA DOMNULUI ......DE FAPT .....EREA UN MORT SI IN ITALIA EREAM IUBITA SI RESPECTATA DE ROMANII SISINT ITALIENII MAROCANII .....VORBEAM CU TOATA LUMEA....EL TRAIA CU UN TRVESTIT .......LA UMPLUT ROMANII DE SINGE ,,,,,ASTA DE FAPT SI MERITA.......I-A SPART CAPU.....SE DUCEA CU OAMENII II FURA ASTA AM AFLAT TIRZIU DE LA ......PRIETENUL NOSTRU COMUN YONUTZ CARE IL URA ......DE FAPT TOATA LUMEA IL URA .....SI PARINTII NU VOR SA MAI AUDA DE EL..........CINE ESTE ACEST BOSCHETAR vlad....sa casatorit cu el...............freasdca dumnezeu ,.......doamne fereste maica domnului................un NEBUN.............PSIHOPAT.........PRINCESS CLAUDIA ....PRINCESS LINDA /////////PRINCE WILLIAM .....IMPLICATE ............
Import Source: 
comments.nsf
Import Date: 
1322486848

5 years 9 months ago
Report
View Comments
Advertisement
Advertisement