Giorgio Armani - Comments and Message Board

Comments Return to Article

claudia's picture

claudia

very nice at least happy that your fotomodel .....are bun simt si nu arata ...dinti,,,,,inteligenta......e dopo.......una brava ....ragazza,,,,,,de TORINO.....VIA NIZA.........VENI....LA VIA NIZA.......CLAUDIA DUMITRESCU.......CASA ALBERGO.........BELLISIMA....IUBITA MI DICI....UN ITALIANO MASSIMO.....UN BRAVO RAGAZZO......UN SICILIANO.......787899878A89908999////THANK YOU ANY WAY.....HARD WAY TO KILL ......CLAUDIA????????????AN WHY WE ASK ....GOD WHY.....WHY GOD......

6 years 6 months ago
Report
View Comments

claudia's picture

claudia

VENI COA....VENICOA LA VIA NIZA .....TORINO....PORTA NOVA......YO....LAVVORO....LA VIA NIZA,,,,,COMO ......DONNA.........50.....BOCA ....E FIGA....VENI....COA.....VENI.....COA.....VIA NITZA.....ALBERGO .....50....cinquanta......a boca ala figa....la albergo.....ARMANI......VENI COA.....NO ME INTERESA ....CHE DICI .....PRINTS WILLIAM.....YO LAVVORO.......LA VIA....NIZA TORINO.......ALBERGO.....OGI....YO SOI IN AMSTERDAM .....QUATRO QIORNATA......VACANTIA ....CON ...MAFIA......SICILIANA ....LA ALBERGO VACANTIA .....MARIHUANA .....COCAINA .....DOPO......LAVORO....DOPO DOMANIA .....LA MIO POSTO ....VIA NIZA .....DONT FORGET ......YO COMPRARE ...PARFUMO....DIAMONDS ......A LA ARMANI .....E....TANTE TANTE CLIENTE .....SOI INAMORATA CON ....MASSIMO....UN ITALIANO .....BELLISIMO .....PATRON ....LA BAR ......VIA NIZA......E CON ROMENO.....23 ANI .....VOI SPOZATA LA TORINO .....ITALIA ....YO TI CHIAMI.....TI TELEFONARE COANDO ........NUNTA ....LA TORINO......ARMANI .....E VERSAGE ......SIEMPRE LA NUNTA ........LA ....BARO ....VIA NIZA........CIVIDIAMO ....LA TORINO ....YO PARLA ....UN POCO ITALIANA ......NO PROBLEMA ......SOLDI .....SOLDI//////ARMANI......NASULE .....NASULE.........CLAUDIA DUMITRESCU ,,,,,,UNA ....BELLA.....RAGAZZA......BELLISIMA.........YO TE VOI BENE ......TATE AUGURI.....A RIVEDERCI .....CIOA....AMORE.......PRINCES CLAUDIA DUMITRESCU

6 years 6 months ago
Report
View Comments

claudia's picture

claudia

la puscarie armani m-ati tinut in regentesselaan 152 imbracatacu un plouver alb de la armani......cred ca tu cu bety l-ai trmis pe ANDRE......VAN NOORDDORP.....SA-MI FURE PORTOFELUL SI BANI------NICI MACAR NU ESTI UN ADEVARAATT DESGINER......UN HOT .....DACA IMI AMINTESC BINE POPESCU CATALIN SI PAUL......NEEMAN CARE MI-AU LUAT CASA DIN VAN OSTADESTRAAT 132 AMSTERDAM......EREAU IMBRACATI IN COSTTUME ARMANI......NU ESTE NIMIC...ITIMPLATOR CA ...SI BETY ESTE IMBRACATA TOT DE LA ARMANI.....HOTI SI MINCINOSI....EU UN ANU AM INCREDERE....IN COLECTIA ARMANI SE ASCUNDE CU TOTUL SI CU TOTUL ALTCEVA INN SPATELE ACESTEI......FIRME......SAVA FIE RUSSINE......ARMANI......PURADICHIU DE FIRMATA......ALO CONSILIUL EUROPEAN AL DREPTURILOR OMULUI.......AM FOST IN AREST 2 LUNI-....FARA MOTIVATIE.....MI-AU FOST FURATE ACTELE............AMNESTY INTERNATIONAL........SI ACUM M-A ALEARGA PRIN AEROPORTCU PISTOALE......PLINGERE......CATRE CONSILIUL EUROPEAN AL DREPTURILOR OMULUI ......SINT DISCRIMINATA....NU AM AVUT DREPTUL LA UN ACT DE CALATORIE......AM FOST AMENINTATA....CU CUTITUL IN CASA LUI PAUL TOTENNEILL......MI-AU FOST.....FURATE TOATE BUNURILE-----SI NU MI S-A PERMIS SA FAC PLINGERE......LA FARANHETSTRAAT......MI-AU SPUS CA ESTE UN CAZ CIVIL-----ASTA NUMESTI TU HILDE VAN ASPEREN AVOCATA ASTA CRIMINALA....CAZ .CIVIL........MAMA OMORITA SI EU AMENINTTATA......IN CASA....SI IN AEROPORT.....ESTE DUBLA CRIMA.....DEMENTELOR..........TREBUIA SA FITI ARESTATE NU PLATITE.........ALO CONSILIUL EUROPEANN AL DREPTURILOR OMULUI.....NU AM VOIE SA PLEC SUB PRETEXTUL....CANU AR FII DE ACORD HOHENTZOLER MIHAI....ARE CUMVA DREPTUL SA DECIDA DACA AM MA POT REINTOARCE ACASA SA-AU NU......NOI NU CREDEM......MAI BINE.....SPUS CRED CA ESTE .....VORBA DE FOARTE MULTII BANII FURATII.....TRIMISI PRIINBANCILE ELVETIENE.....SI NU VREA SA SE STIE......BETY.....DE CE FURI SI OMORI.....REGINELE.....PARCA EREAUNISTE ZEITE BUNE ........MINCIUNA.....NISTE HOATE SI NISTE CRIMINALE......ALO CONSILIUL EUROPEAN AL DREPTURILOR OMULUI.......SUBSEMNATA CLAUDIA DUMITRESCU......FOSTA....DAN DUMITRESCU......ACTUALA......CLAUDIA DUMITRESCU CONSTANTIN TANASESCU MACOVEI......ASTAZI MARTI 26 SEPTEMBRIE 2006 SEMNATURA INDESCIFRABILA..........

8 years 6 days ago
Report
View Comments
Advertisement
Advertisement